Kunstencentrum Vooruit, Gent, België

Direct naar inhoud

Direct naar navigatie



Toon alle media

‘Everybody knows it’s gonna happen, only not tonight’, de titel van de nieuwe The Go Find-plaat is een hele mond vol. Frontman Dieter Sermeus en co bewijzen alweer dat ze als geen ander melancholie kunnen verpakken in zuivere en catchy popnummers. Dus geloof ons: it is gonna happen tonight.

The Go Find, dat is de band rond Dieter Sermeus van het vroegere Orange Black, die platen mogen uitbrengen op het vermaarde Berlijnse label Morr Music (Múm, The Notwist, Styrofoam…). De gevestigde rockband The Album Leaf was zo onder de indruk van het album dat The Go Find mee op tournee mag en zelfs toonaangevende Amerikaanse blogs als Stereogum schreven lovende woorden over de plaat.

”Twee platen geleden klonk The Go Find nog als indietronica à la The Notwist – lang niet slecht, en zelfs goed genoeg voor een deal met het legendarische platenlabel Morr Music en een stek op een soundtrack van The OC - maar heden neigt het project van Dieter Sermeus weer erg naar Orange Black. Dat wil zeggen: dromerige indiepop genre Pavement en Big Star, maar dan ondergedompeld in de warme gloed van Air. Trouwens, platen waarop Lies Lorquet van Mintzkov de backings verzorgt, zijn altijd goed.” (Focus Knack)

Support is opkomend talent Liesa Van der Aa. Met haar stem, een viool en een effectpedaal bokst ze originele songs in elkaar. ”...haar breekbare stemgeluid en haar grillige vioolspel maken indruk. Dé muzikale verrassing van de avond.” (De Morgen)

Tags
Artiesten
The Go Find
Liesa Van der Aa

Lees verder


Contact

Kunstencentrum Vooruit vzw, Sint-Pietersnieuwstraat 23, 9000 Gent, BE (Contacteer ons)
De Morgen | Radio 1 | P&V | Vlaamse Regering | Provincie Oost-Vlaanderen | Stad Gent