Kunstencentrum Vooruit, Gent, België

Direct naar inhoud

Direct naar navigatie



Toon alle media

Tape Tum, dat zijn de twee muzikale broers Benjamin en Lieven Dousselare. Het muzikale gen is sterk aanwezig in de familie Dousselaere, want als kleine jongens jamden ze op de zolder van het ouderlijke huis. Diverse bands zagen het daglicht sinds die begindagen: Benjamin maakt ook deel uit van The Violent Husbands, samen met de andere broer Jason en Dijf Sanders.
Geen mariachi bluespop bij Tape Tum, wel vette knipogen naar Grizzly Bear, Cornelius en Pinback. Eerder speelden ze in het voorprogramma van Tortoise op het Dominofestival in de AB. Op het Caféconcert stellen ze met de nodige fierheid hun debuutalbum voor: ‘The Night We Called It A Day’ dat eind januari verschijnt.

Naar eigen zeggen inviteren ze graag extra muzikanten op het podium. Passeerden reeds de revue: Hans Gruyaert (de Portables, Han Solo), Jeroen Stevens (I Love Sarah), Heleen Van Haegenborgh, Diederik Peeters, Thomas Smetryns. Misschien komt er wel een speciale extra guest op het Cafépodium?

Deze voorstelling zit in de 5 For Students top 5 van januari van 5 For Students, het studententeam van Vooruit!

Tags
Artiesten
Tape Tum

Contact

Kunstencentrum Vooruit vzw, Sint-Pietersnieuwstraat 23, 9000 Gent, BE (Contacteer ons)
De Morgen | Radio 1 | P&V | Vlaamse Regering | Provincie Oost-Vlaanderen | Stad Gent Transdigital