Kunstencentrum Vooruit, Gent, België

Direct naar inhoud

Direct naar navigatie



Toon alle media

Het Minderhedenforum, een samenwerkingsverband van landelijke allochtone federaties, en Vooruit presenteren een avond rond interculturele humor op televisie. Deze avond maakt deel uit van een reeks ontmoetingen rond ‘diversiteit’.

Er worden diverse tv-fragmenten getoond (van Goodness Gracious Me over het Deense Yallahrup tot Rwina) en het panel krijgt vragen voorgeschoteld als ‘Wat is grappig en wat niet? Kunnen allochtonen met zichzelf lachen? Wanneer vergaat het lachen hen? Wat betekent etnische humor op televisie voor de samenleving? Wat zegt het over die samenleving? Kan humor een ijsbreker zijn die leidt tot begrip?’.

Moderator Nadia Dala legt deze en andere vragen voor aan regisseur Jan Verheyen (Los, Team Spirit), Sam De Graeve (Woestijnvis, jury Gouden Uil), acteur Jamal Boukhriss (Phara, Dito’Dito), Souad Boukhatem (van La Cité du Bonheur, dat zonet de Kif Kif Award voor theater won) en Naima Charkaoui (Coördinator Minderhedenforum). Er kan ook gelachen worden met diverse tv-fragmenten en de in Kazachstan geboren Gorcha (een van de vaste gezichten in de bekroonde reeks 0032, maar ook bekend van de Comedy Casino Cup en De Laatste Show) schudt tussendoor enkele hilarische verrassingen uit de mouw.

Tags
Artiesten
Jan Verheyen
Nadia Dala
Gorcha
Sam De Graeve
Meryem Kanmaz
Jamal Boukhriss
Naima Charkaoui
Souad Boukhatem

i.s.m. vzw Minderhedenforum

Speeldata

  • do 18 dec 2008 20:00 – Balzaal
Reageer op deze activiteit

Contact

Kunstencentrum Vooruit vzw, Sint-Pietersnieuwstraat 23, 9000 Gent, BE (Contacteer ons)
De Morgen | Radio 1 | P&V | Vlaamse Regering | Provincie Oost-Vlaanderen | Stad Gent Transdigital