- Alle reacties
- Reacties geschreven nà de activiteit (1)
Voeg een reactie toe
Gelieve aan te melden of te registreren om commentaar toe te voegen.
Lid worden is gratis en duurt slechts enkele minuten. Als lid kan je:
- (inter)actief deelnemen aan het gebeuren op onze site
- een persoonlijke kalender bijhouden van je favoriete activiteiten
- foto’s opladen en vrienden toevoegen
- Favoriete foto’s, video’s, muziek, teksten of reacties bijhouden
- andere reacties beoordelen


Ik moet eerlijk bekennen dat ik van de Scandinavische literatuur maar weinig af weet. Astrid Lindgren is me natuurlijk bekend; als kind ook met open mond naar Pipi Langkous gekeken.
Maar de twee boeken van Östergren ga ik proberen lezen voor dinsdag 27 november (misschien te veel hooi op mijn vork). De beschrijvingen van Gentlemen en Gangsters deden me aan Paul Auster denken (nog een reden voor me om Ostergren te lezen); schrijver die zelf opduikt in zijn verhalen, het detective-genre, ... Een mens zoekt raakpunten?
Reageer hieropBewaar dit item (0)
Nog iets geweldigs uit het Hoge Noorden: Blauwvos van de IJslandse Sjón , tekstschrijver van Björk.
Adembenemend; en zo anders van wat hier wordt geschreven. Hier meer: http://www.degeus.nl/auteurs/sjon/index.html
Reageer hieropBewaar dit item (0)
Veel kans dat ik de avond zal moeten missen (zit met een dochter in examenperiode). Het zal met zeer veel spijt zijn, want ik heb nog niet veel ‘Uitgelezen’s gemist en ik vind Astrid Lindgren een geweldige toffe madame. Om mij te troosten heb ik alvast een Scandinaviër uit de bib gehaald:
Arnaldur Indridason : Winternacht
Volgens de cover is het een literaire thriller, iets wat ik niet zo veel lees, maar in deze tijd van het jaar en met zo’n titel lijkt het mij wel iets.
Heeft er iemand een idee of het wat de moeite waard is?
Reageer hieropIk kan mij vaag goede recensies herinneren. Maar mogelijk vergis ik mij met de naam.
Bewaar dit item (0)


Reageer hieropBewaar dit item (0)