Arts Centre Vooruit, Ghent, Belgium

Skip to main content

Skip to navigation



  1. #1 in 4 years ago
    Rate this comment Boehoe! 0 Hoera!

    Een kijkje in de keuken

    Studenten Theaterwetenschappen van de UGent volgen op dit moment niet alleen theoretische vakken Dramaturgie. Ze zijn ook bezig met het voorbereiden van interviews met verschillende makers die binnenkort in Vooruit te zien zijn.

    In dit samenwerkingsproject tussen UGent en Vooruit zullen de studenten repetities bijwonen, achter de schermen kijken en in sommige gevallen zelfs meespelen (!) in voorstellingen van internationaal gerenomeerde makers. In diepgravende interviews zullen de makers uitgehoord worden over hun dramaturgische aanpak en het totstandkomen van de voorstelling.

    Crew, Nature Theater of Oklahoma en Arco Renz staan al op de planning, en de rest volgt snel. Binnenkort kun je op de community verslagen lezen van de ontmoetingen van de studenten, want alles zal op de website terug te vinden zijn. Donderdag is trouwens de Ontdekkingsdag met Arco Renz, zodat ook iedereen zonder collegekaart die ene prangende vraag kan stellen aan Arco himself. Het gesprek dat Tom Bonte met Arco Renz zal hebben begint 5 minuten na de voorstelling.

    Tags

    Keep this (0)

  2. Add a comment

    Please log in or register to post a comment.


Contact us

Kunstencentrum Vooruit vzw, Sint-Pietersnieuwstraat 23, 9000 Gent, BE (Send us an e-mail)
De Morgen | Radio 1 | P&V | Vlaamse Regering | Provincie Oost-Vlaanderen | Stad Gent Transdigital