Leer in 3 weken de sjiekste sjaal breien (en krijg er wodka voor op de Dikke Truiendag)
Net als vorig jaar draaien we op vrijdag 12 feb de verwarming in het Café enkele graden lager en zoeken we andere, leuke manieren om ons te verwarmen.
We pakken het niet onvoorbereid aan: drie weken voor de Dikke-Truiendag kan je drie donderdagen op rij in het Vooruitcafé leren je eigen warme sjaal te breien!
Breimeesteres Annabel introduceert ons in het land van breinaalden, wol, opzetten en steken laten vallen. Gezellig samen!
Op de Dikke-Truiendag kiezen we de sjiekste sjaal: naast eeuwige roem win je er ook heerlijke wodka mee! Santé!
Breiworkshop: op do 21.01, do 28.01 & do 04.02 van 12:30 tot 13:30 in het Café. Gratis, maar laat wel iets weten via kathleen@vooruit.be, zij geeft je dan de praktische details.
