- All comments
- Comment that have been added after the event (2)
Post a comment
Please log in or register to post a comment.
Becoming a member is free of charge and only takes a couple of minutes. As a member you can:
- take part in the community activities on our website
- keep a personal calendar of your favourite events
- upload pictures and make friends
- keep your favouiete photos, videos, music, texts or comments
- rate other comments


kaarten
Ik heb 2 kaarten op overschot voor de voorstelling van zondag 4 april. Je kan me contacteren op 0474/880.521
ReplyKeep this (0)
Nou
Mo en grazz waren top, zangeres Monique heeft tonnen charisma en podiumpresence!
Tijdens Joe Quarterman kwam ik een oude bekende tegen en heb ik veel gebabbeld. Daardoor kwam de muziek op de achtergrond. Maar daar paste het wel, vond ik :) Niet spectaculair, maar wel altijd gezellig.
ReplyKeep this (0)
Theater, show en fijne danspasjes.
De beide concerten konden me weinig boeien, alhoewel het zeker en vast topfunk was. Mo en Grazz speelden strak in de beat en inderdaad, Monique heeft een geweldige présence. Zeer goed om een avondje fun te hebben.
Bij Joe Quarterman had ik hetzelfde gevoel, namelijk dat het allemaal een beetje hetzelfde was. Teksten die gaan over alledaagse banale zaken, maar wel gezongen alsof het het ergste is wat ze ooit meemaakten. Funk blijf Funk zeker? Theater, show en fijne danspasjes.
ReplyKeep this (0)