- All comments
Post a comment
Please log in or register to post a comment.
Becoming a member is free of charge and only takes a couple of minutes. As a member you can:
- take part in the community activities on our website
- keep a personal calendar of your favourite events
- upload pictures and make friends
- keep your favouiete photos, videos, music, texts or comments
- rate other comments


I love Sarah
Ze hebben een standpunt: ze zijn tegen Inbev en vóór gezamelijk tandenpoetsen. Het publiek was wel te vinden voor hun dwaze bindtekstjes. Meekwelen met hun ongetwijfelde hit in spé “Braken-Koffie-Braken-Lasagne” was dan weer net iets te veel gevraagd, maar ze lieten het niet aan hun hart komen. Met 2 waren ze en ze maakten lawaai voor 10. Door het steeds weer laten afspelen van een eerder gespeeld stukjes konden ze zelf een Chinese sfeer naar boven halen. Wel eens vaker gezien, maar het blijft een leuk truukje.
ReplyAmusant groepke !
Keep this (0)
DE AVOND VAN DE HILARISCHE BINDTEKSTEN
GEWELDIGI!
ReplyVan het hoge Jos Bosmans gehalte van I Love Sarah – muziek zonder oogkleppen Hoera! – tot de perfect uitgekiende set van Thou. Jammer van het aanvankelijk wat makke publiek, maar de thuismatch van Thou werd wel overtuigend binnengekopt!
Ik ben fan :)
Keep this (0)
I love sarah, aanvankelijk was er niet veel volk maar qua gezelligheid zat het wel snor. Er mocht ook meegeteld en meegedanst worden. Jammer dat er niet gezongen werd, want volgens mij zouden hun teksten iedereen spontaan doen lachen.
ReplyThou was in hun nopjes & hiervan konden de jongens van the van jets ook wel genieten.
Keep this (0)
De nieuwe nummers van Thou klonken mooi, hoewel ‘Speakers’ voor mij het ultieme popnummer blijft. En de cover van Beck vond ik heel knap gebracht (wow voor de stem van Bart).
Reply‘I love Sarah’ was ontroerend, grappig, gedurfd en nog leuke muziek ook. Blijkbaar hadden ze wat af te rekenen met technische problemen, dus muzikaal gezien zijn ze normaal nog veel beter. Voor de geïnteresseerden: de drummer speelt ook bij het vernieuwde Laïs.
Keep this (0)
Keep this (0)
Wat een week! De dag na aRTET en Underkarl trok ik opnieuw naar de vooruit voor wat jonger geweld. En wat voor geweld! I love Sarah was mij reeds bekend sinds een paar jaar, wanneer ze heel het publiek met verstomming sloegen door hun prettig gestoorde drummer die zich gedraagd alsof hij in een sprookjesbos leeft. Een van de hoogtepunten uit hun optreden vond plaats tijdens het nummer dat werd aangekondigd als ‘een beschrijving van de ochtendrituelen van Joyce van Nimmen’, getiteld ‘Braken koffie braken lasagne’, wat bovendien ook de enige tekst in heel het nummer is. Midden in het lied gaat Jeroen – of met stagename: Jani – er weer helemaal voor en verkondigt dat het nu het moment is dat iedereen in Gent het nummer van het voorprogramma meezingt, waarop hij de zaal in springt en met iets te weinig succes een blijvende poging doet om een aanzet tot dans en ambiance te verzekeren. Alhoewel de sfeer en het zaalvullende publiek ontbrak, maakte I love Sarah opnieuw een onvergetelijke indruk op me. Het is ongelooflijk hoe 2 gekken met een drum, gitaar, elke een casio’tje en loopers erin slagen om je een uur lang met een gevoel van ‘what the fuck’ te laten zitten, dat eigenlijk enkel blijft, maar enigszins ook kan plaatsmaken voor een gevoel van bewondering. Ze mogen dan wel gek zijn, geniaal zijn ze zeker.
ReplyDat werd ook bevestigd in het interview dat Tom en ik achteraf met hen moesten gaan doen, maar dat kunnen jullie bewonderen op de site.
Nog compleet in de ban van de vreemde, maar intrigerende hersenkronkels van Rudy en Jani (of Rudger en Jeroen) van I love Sarah, begeef ik mij terug naar de zaal waar Thou staat te spelen. Vreemd genoeg maakten zij niet echt indruk, ondanks het feit dat ik hun muziek zeker wel kan smaken. Laat ons hierbij besluiten dat het voorprogramma al eens de overhand kan nemen in je terugblik op het concert, maar wat een mooie herinnering :D
Keep this (0)
Keep this (0)







ReplyKeep this (0)
I love sarah was interresant te noemen, hoewel het geluid naar moijn mening niet geheel in orde was (gitaar en samples gingen vaak verloren in de drum), de drum die overigins wel prachtig was. Als deze twee hun bindteksten even absurd houden maar terugbrengen naar de eseentie zou het volgens mij ook wel beter zijn. Ik was echter wel heel tevreden dat ik gekomen was want ik heb er wel van genoten.
Voor Thou moest ik jammer genoeg weg.
ReplyKeep this (0)
Silke en Tom van het Five For Students-team (zie www.vooruit.be/studenten) interviewde het duo van I love Sarah.
ReplyBekijk het gekke resultaat:
Keep this (0)